Konferencja odbędzie się
w Nosalowym Dworze Resort & SPA**** w Zakopanem


Nosalowy Dwór
Resort & SPA****

ul. Balzera 21D, 34-500 Zakopane

www.nosalowy-dwor.eu

W tym roku zadbaliśmy o Państwa większy komfort zarówno jeśli chodzi o przestrzeń, jak i poczucie bycia wspólnie w jednym ośrodku, który zapewnia nam prawie nieograniczoną przestrzeń na wspólne prelekcje, dyskusje i imprezy towarzyszące.

Nosalowy Dwór Resort & SPA to największy resort pod Tatrami i jedna z najbardziej znanych marek hotelowych w kraju. Urzeka architekturą, inspirowaną stylem najlepszych alpejskich kurortów, nowoczesnymi rozwiązaniami, które współgrają z poszanowaniem lokalnej tradycji i historii. 4* Resort tworzą 4 obiekty z blisko 400 pokojami, najwyższej jakości obsługą i doskonałą infrastrukturą dostępną dla Uczestników konferencji. Podczas KSC Forum 2023 poza częścią konferencyjną skorzystasz z: rozbudowanej strefy Wellness z autorskim NABE SPA, siłowni, basenu, sauny, strefy relaksu, jednej z najlepszych zakopiańskich restauracji – „Regionalna”, widokowej kawiarni, rozległych terenów zewnętrznych z wiatami grillowymi.

Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem to również największe i najnowocześniejsze na Podhalu centrum konferencyjne z salami dopasowanymi do wszelkich potrzeb. Znajdujące się w hotelu Rezydencja II najnowocześniejsze i największe na Podhalu Centrum Kongresowe „Gerlach” jest idealnym miejscem na wymagające realizacje. „Gerlach” uzupełnia foyer o powierzchni 900 m2 z niezależną recepcją, szatniami i garderobami. Nosalowy Dwór Resort & SPA został trzykrotnie z rzędu nagrodzony statuetką MP Power Awards w kategorii Kongres i Multivenue Event Venu.

Dojazd

Dojazd od Dworca Centralnego w Zakopanem (ul. Chramcówki 35) do Nosalowego Dworu Resort & SPA (ul. Balzera 21D) zajmuje ok. 7 min samochodem, 15 min komunikacją miejską.

Parking

Przy Resorcie znajduje się około 300 miejsc parkingowych do dyspozycji Gości. Cena za parking zewnętrzny to 25 zł brutto/doba. Koszt parkingu uczestnika konferencji Goście pokrywają indywidualnie w recepcji hotelowej.

Dojazd

Dojazd od Dworca Centralnego w Zakopanem (ul. Chramcówki 35) do Nosalowego Dworu Resort & SPA (ul. Balzera 21D) zajmuje ok. 7 min samochodem, 15 min komunikacją miejską.

Parking

Przy Resorcie znajduje się około 300 miejsc parkingowych do dyspozycji Gości. Cena za parking zewnętrzny to 25 zł brutto/doba. Koszt parkingu uczestnika konferencji Goście pokrywają indywidualnie w recepcji hotelowej.

Nocleg

Uczestnicy konferencji mają zapewniony nocleg w pokoju jednoosobowym lub dwuosobowym w Nosalowym Dworze Resort & SPA****. Rodzaj pokoju zależy od wybranego przez uczestnika pakietu podczas rejestracji na wydarzenie.

Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu.

Spotkania wieczorne


Uczestnicy konferencji w ramach udziału w wydarzeniu są zaproszeni na 2 wyjątkowe spotkania integracyjne w klimacie górskim.

23 sierpnia - kolacja w restauracji "Regionalna"

Pierwszego dnia, 23 sierpnia odbędzie się klimatyczna kolacja w restauracji ,,Regionalna” z poczęstunkiem. Uczestnicy będą mieli okazję nawiązać nowe relacje i odprężyć się przy kieliszku wina lub piwa. Restauracja "Regionalna" to miejsce z podhalańską duszą, które zaprasza w kulinarną podróż po tradycyjnych smakach i lokalnych potrawach przy dźwiękach góralskiej muzyki.

24 sierpnia - wieczór integracyjny przy wiatach grillowych

Drugiego dnia, 24 sierpnia uczestnicy wydarzenia wezmą udział w wieczorze integracyjnym z grą terenową przy wiatach grillowych w Resorcie. Zabawie będą towarzyszyć 2 ogniska, które z pewnością stworzą sprzyjający do networkingu nastrój. Wiaty grillowe, zlokalizowane tuż przy świerkowym lesie to doskonałe miejsce na integrację. Zadaszone wiaty z podestami scenicznymi i profesjonalnym zapleczem gastronomicznym, mogą pomieścić do 300 osób pod zadaszeniem.

Wiaty oferują:

  • dwa ogniska z możliwością pieczenia kiełbasek
  • paleniska i stanowiska grillowe
  • menu grillowe i biesiadne, dania serwowane z grilla.

Obydwa wieczorne spotkania integracyjne odbędą się na terenie Nosalowego Dworu Resort & SPA****
(ul. Balzera 21D, 34-500 Zakopane).

KSC FORUM 2023

23 – 25 sierpnia 2023 r.
www.kscforum.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.